Ürün Sepetinize Eklendi !
Hakkımızda

ofisveofis.com; KOBİ'ler ile kurumsal firmalara -plaza, otel, AVM, ofis, fabrika, hastane, okul, yurt, restaurant vb. kurum ve kuruluşlara- temizlik, kırtasiye, ambalaj ve ofis gıda malzemeleri temin etmektedir. 

 

Asilpak Ambalajın bünyesinde yer alan online satış mağazası  ofisveofis.com bu yola 2013 yılında çıktı. Perakende ve toptan satışı birlikte bünyesinde bulunduran ofisveofis.com ofis, plaza, fabrika, meskun site, hastane, okul, yurt, restaurant, kafe, lokanta, büfe ve her türlü firmanın yine her türlü ihtiyacını karşılamak temel amacıyla kurulmuştur.

 

Ofisveofis.com ofislerde kullanılan temel ve yardımcı gıda ürünleri, temizlik ürünleri, endüstriyel temizlik kimyasalları, temizlik aparatları, ambalaj malzemeleri, ofis kırtasiyesi ve firmaların baskılı ürün ihtiyaçlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

 

ofisveofis.com ofis malzemeleri temin eden sıradan bir site değildir. Ofislerin her türlü temizlik, gıda, kırtasiye gibi ihtiyaçlarını temin edebilen ofisveofis.com bunun yanında lokanta, büfe, kafe ve restaurant gibi gıda sektöründe hizmet veren firmaların ihtiyacı olan ambalaj malzemelerini de temin edebilmektedir.

 

Bununla beraber ofis yaşamını kolaylaştırmayı hedefleyen ofisveofis.com ofis toplantılarında yapılan ikram ve yemeklerde veya ofis içinde gerçekleşen küçük kutlamalarda ihtiyacınız olan malzemeleri size temin edebilmektedir. Aynı zamanda ofisinizi kişiselleştirmenizi sağlayacak olan renk ve tasarım açısından estetik ofis ürünlerini de size sunmaktadır.

 

ofisveofis.com'un önemli ayrıcalıklarından biriside baskılı ürünler konusundaki hizmet yetenekleridir. Örneğin işinizin tanıtımı için bir broşür ya da kataloğa mı ihtiyacınız var? ofisveofis.com bunu sizin için halledebilir. Ya da ürününüz için bir kutuya mı ihtiyacınız var? Her türlü ürün kutusu baskılı veya baskısız olarak temin edilebilir.

 

Her türlü firmanın baskılı ürün kategorisinde yer alan broşür, katalog, kartvizit ve yine tüm gıda sektörünün ihtiyacı olan broşür, magnet, menü, baskılı mendil, pide kutusu, lahmacun kutusu, poşet, kağıt çanta gibi ihtiyaçları bünyesindeki grafik tasarımcılar tarafından tasarlanarak temin edilir.

 

ofisveofis.com şimdilik İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Ayrıca Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderim sağlanabilmektedir. İhtiyaçlarınızı geniş ürün yelpazesinden belirleyerek sepete atmanız yeterlidir. ofisveofis.com çok kısa bir sürede ihtiyaçlarınızı kapınıza getirecektir. Ödemelerinizi kapıda nakit olarak, site üzerinden kredi kartıyla veya hesaba havale ederek yapabilirsiniz. Ayrıca firmalar için özel indirim oranları uygulanmaktadır.

 

Kısaca ambalaj ve ofise dair aradığın ne varsa ofisveofis.com'da. Her türlü ambalaj ve ofis ihtiyaçlarınız için adres ofisveofis.com

 

ofisveofis.com Asilpak Ambalaj Ltd.Şti.'nin Elektronik Ticaret  markasıdır.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et